Apie

Mūsų supirkimo paslaugos

GPAuto24.lt – automobilių supirkėjas, dirbantis visoje Lietuvoje. Mes esame komanda automobilių entuziastų, kurie ne vienerius metus dirba šioje srityje. Mes esame vežę automobilius iš užsienio į Lietuvą ir iš Lietuvos į užsienį, esame remontavę įvairias transporto priemones, taip pat jas pirkę ir pardavę. Mes gerai išmanome automobilių rinką, žinome skirtingų markių ir modelių transporto priemonių kainas. Mes esame ekspertai, kurie vertina savo reputaciją, todėl su klientais elgiamės sąžiningai, tęsime savo žodį ir pateikiame sąžiningus kainos pasiūlymus. Esame įsitikinę, kad vargu ar rasite supirkėją, galintį pasiūlyti geresnes sąlygas ir pateikti geresnį pasiūlymą už jūsų automobilį.

Mūsų vertybės

Sąžininguma kaina

Mes nesiekia pasipelnyti savo klientų sąskaita. Šioje srityje dirbame ne vienerius metus, todėl vertiname savo reputaciją ir neketina jos paleisti vėjais.

Dirbame greitai

Į visas užklausas reaguojame operatyviai. Atsakymą dėl automobilio supirkimo pateiksime per valandą, o jei sąlygos jus tenkina, automobilį nupirksime greičiau nei per 24 valandas.

Superkame visus automobilius

Nesvarbu kokį automobilį turite ir kokios jis būklės - mes visada esame pasirengę jį nupirkti. Todėl pateiksime jums pasiūlymą neatsižvelgiant į jūsų parduodamo automobilio būklę.

Aukščiausios klasės aptarnavimas

Mums rūpi mūsų reputacija, todėl visada stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai būtų maksimaliai patenkinti. Dirbate greitai, nemokamai konsultuojame klientus, o klientų patogumui, sutvarkome visus dokumentus ir patys išsivežame transporto priemonę iš jūsų kiemo ar garažo.

Turite klausimų?

Mielai atsakysime į bet kokius jums iškilusius klausimus. Taip pat nemokamai pakonsultuosime dėl jūsų automobilio vertės. Susisiekite!

Į viršų