Privatumo politika

Bendrosios nuostatos

www.GPAuto24.lt - interneto svetainė, kurioje yra suteikiama galimybė aukciono būdu įsigyti arba parduoti naudotas transporto priemones.

Ši privatumo politika reglamentuoja pagrindinius principus ir tvarką, kuria remdamasis internetinės svetainės www.GPAuto24.lt savininkas ir valdytojas MB „Automobilių aukcionas“ tvarko ir saugo interneto svetainės lankytojų ir vartotojų duomenis.

Duomenų rinkimą bei tvarkymą nustato šios sąlygos, LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai, reglamentuojantys tokių duomenų rinkimą.

 

Registracija

Registracija Interneto svetainėje yra nemokama. Registruotis gali tik juridiniai asmenys.

Naudotis arba turėti galimybę visapusiškai naudotis Interneto svetaine ir paslaugomis galima tik registruotiems Interneto svetainės Lankytojams, sutikusiems su naudojimosi taisyklėmis, privatumo politika.

Norėdamas tapti registruotu Interneto svetainės Lankytoju, asmuo privalo Interneto svetainėje užpildyti registracijos formą.

Pirkėjas registracijos formoje turi pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Registracijos metu nurodoma lankytojo vardas, pavardė, įmonės duomenys (pavadinimas, įmonės kodas, PVM mok. kodas) ir kiti kontaktiniai duomenys.

Registracijos metu pateikus netikslius, klaidingus ar melagingus duomenys, svetainės valdytojas ir savininkas turi teisę nepatvirtinti ir (arba) anuliuoti registraciją.

 

Slapukai

Siekiant nustatyti jūsų vartojimo įpročius ir pagal tai pasiūlyti jums, kiek įmanoma aktualius pasiūlymus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai.

Slapukas yra mažas dokumentas talpinantis savyje informaciją, kuri yra perduodama iš interneto tinklapio į lankytojo interneto naršyklę ir ten yra saugoma. Ši informacija yra siunčiama į interneto tinklapį kiekvieną kartą, kai naršyklė prašo atidaryti puslapį. Tokiu būdu interneto tinklalapio administratorius gali nustatyti, stebėti lankytojo interneto naršyklę ir matyti lankytojo veiklą internete.

 

Atsakomybė

Patvirtindamas registracijos formą asmuo sutinka, kad jo asmeniniai duomenys, savanoriškai pateikti registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šia privatumo politika.

Vartotojas yra atsakingas už savo slaptažodžio ir vartotojo duomenų saugumą ir neturi teisės atskleisti savo slaptažodžio tretiems asmenims.

Lankytojas sutinka, kad jeigu Lietuvos Respublikos teisės aktai ir šios Taisyklės nenumato kitaip, Paslaugų teikėjas ir (ar) Interneto svetainės savininkas nėra ir nebus atsakingas už Interneto svetainės ir (ar) paslaugų veikimo sutrikimus ir dėl to lankytojo ar trečiųjų asmenų patirtus nuostolius ar žalą.

 

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

MB „Automobilių aukcionas“, internetinėje svetainėje www.GPAuto24.lt vykdydama transporto priemonių aukciono organizatorės veiklą, gauna informaciją apie vykdomų aukcionų laimėjimus, pateiktus pasiūlymus ar sudarytas transporto priemonių pirkimo-pardavimo sutartis bei gautą informaciją kaupia ir naudoja tik teisėtiems tikslams, kaip numato LR Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas.

www.GPAuto24.lt internetinės svetainės savininkė ir valdytoja MB „Automobilių aukcionas“ įsipareigoja be lankytojo ar aiškaus užsakovo raštiško sutikimo neteikti jokios asmens ar įmonės duomenis sudarančios informacijos trečiosioms šalims, išskyrus įstatymuose numatytus atvejus.

 

Pakeitimai

MB „Automobilių aukcionas“  turi teisę vienašališkai pakeisti šias privatumo sąlygas, riboti ar visiškai uždrausti internetinės svetainės www.GPAuto24.lt prieigą. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.